Trailer gjysem rimorkio

Shiten 2 trailera gjysem - rimorkio, me vit prodhimi 2017, pak te perdorur. Gjendja perfekte. Cmimi 35,000 Euro secili.

 

 

Çmimi:

35 000 EUR

Komuna: Tiranë

Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës

Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter