Koke traileri

Shiten 3 koka terheqese Man TGX 18,400 4X2 BLS. Viti i prodhimit 2017, me 50,000 - 70,000 km te pershkruara. Ne gjendje perfekte. Cmimi 65,000 Euro secili.

 

Çmimi:

65 000 EUR

Komuna: Tiranë

Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës

Prodhuesi: MAN
Modeli: TGX